Polgárdi - BTC 1:0

2012.10.15 14:36

A borongós vasárnap délelőtt a Bozsik tornán szereplő U7,U9,U11 csapataink Felcsúton ismét jól szerepeltek, a mezőny első felében végeztek Ágoston László tanítványai.

Leányaink Székesfehérváron szerepeltek a Dunafém vendégeként és gigászi küzdelemben 2-0(2-0) arányban
maradtak alul a Goricsán és Tóth góljaival nyerő ellenféllel szemben. U19 csapatunk sokáig tartotta magát
Polgárdin, azonban egy védelmi megingás után sajnos az összeomlás következett be és a vége már-már kiütéses
9-2(4-1) lett Polgárdi javára. A BTC góljait Ágoston Marci és Veres Erik lőtték.Ezen előjelek kísérték a BTC csapatát a Polgárdi Vertikal elleni találkozóra.A lelátón és a játéktéren is enyhe mezőnyfölényt sikerült kiharcolnunk. A lelátón szinte több volt a Bicske-szimpatizáns,mint a hazai szurkoló,többek közt városunk polgármestere is a helyszínen tekintette meg az összecsapást. A meddő mezőnyfölény ellenére csak Németh Zsolt sárga lapja érdemel említést az első félidőben. A második játékrészben tovább folytatódott a gyenge mezőnyfoci. A két csapatnál csak a mérkőzés bírája Hajdú Balázs mutatott gyengébb teljesítményt. A 64. percben azonban jogos ítélete után Németh a második sárgáját kapta és ez már egy kiállítással járt így tíz főre olvadt csapatunk létszáma.A bicskei mezőnyfölény a 80. percig folytatódott néhány sikertelen helyzetecske után a hazaiak egy előrevágott labdára rástartoltak Vörös Róbert óriásit hibázott és a kimozduló Miklós mellett a hazai csatár elhúzta a labdát és a hálóba lőtt. Ezután az indiszponált játékvezető percei következtek rengeteg fordított ítélet borzolta a két csapat illetve a szimpatizánsok idegeit. Az eredmény a hátralévő percekben már nem változott és azt kell mondanom megérdemelt hazai siker született a kissé nagy mellényben pályára lépő bicskei alakulat ellen.Polgárdi-BTC 1-0(0-0), sajnos azt kell mondanom,ezen a találkozón a szív és az akarat is hiányzott és néhány játékosunk lélekben sem volt jelen a meccsen.A Velence elleni győzelem után páran csak a szerelést küldték maguk helyett a játéktérre.Ez a teljesítmény értékelhetetlen az akaratgyenge és időnként szív nélküli játék miatt. A csapat által mutatott teljesítmény miatt én kérek elnézést a mérkőzésre ellátogató szurkolóinktól.